LYŽUJEME SE SLUNÍČKEM

... fotografie, obrázky, kresby

LYŽUJEME SE SLUNÍČKEM

Příspěvekod admin » 2.9.2010, čtvrtek 13:34

Lyžujeme se sluníčkem
od Andy v 6.6.2007, Středa 9:50

LYŽUJEME SE SLUNÍČKEM

Mateřská škola spolu s prvním stupněm základní školy se zúčastnila v týdnu od 29. ledna do 2. února lyžařského kurzu pod záštitou Lyžujeme se sluníčkem. Děti ráno v osm hodin nasedly do připraveného autobusu a přemístily se do lyžařského areálu Bílá. Tam se podle lyžařského umění děti rozdělily do skupinek a pod vedením instruktorů se zdokonalovaly v lyžařském umění nebo se s lyžováním začaly seznamovat. Pro ty nejmenší byla připravena cvičná louka se zvířátky. Děti projížděly hradem, první zastávka byla u zajíce a pak dolů za medvědem.

Děti dělaly den za dnem pokroky. Nejvíce to bylo vidět na dětech, které stály na lyžích poprvé. V pondělí to vypadalo na záběry do Neváhej a toč a ejhle, v pátek nám tyto děti předvedly samostatnou jízdu svahem i na laně.

Děti měly denně dvě hodiny výuky a pak se vracely zpět do mateřské školy. Závěrečný den – pátek byl ve znamení soutěží. Děti s pravým startovním číslem a velkým sportovním nasazením bojovaly o prvenství ve své kategorii. Vítězové byli odměněni diplomem a cenou. Z mého pohledu zvítězili všichni, kdo se zúčastnili – všech 55 dětí. Celý týden probíhal v příjemné pohodě a radost dětí z úspěchu a pokroku byla všem dospělým odměnou.

Královna Zima, která vládla letos jen krátce, dětem také přála. Celý týden jsme měli dostatek sněhu. Během celého výcviku nedošlo k žádnému zranění. A tak můžeme tuto akci po všech stránkách hodnotit jako úspěšnou.

PaedDr. Vladimíra Nevludová


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 28.7.2010, středa 13:00

Zpět na Obrazárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron