Obecná pravidla tohoto fóra

... pravidla, podněty, nápady k těmto stránkám

Obecná pravidla tohoto fóra

Příspěvekod admin » 2.9.2010, čtvrtek 12:48

PRAVIDLA FÓRA
http://www.hukvaldy.cz

A) Všeobecná pravidla a účty na fóru:
1. Na fóru je zakázáno jakékoliv rasistické a xenofobní vyjadřování, propagace drog, poptávání, propagace nelegálního audia, softwaru a zveřejnování linků na ně, explicitní sexuální tématiku a podobně.

2. Je zakázáno užívat nadměrně sprosté výrazy. Hrubé nadávky a urážky taktéž nebudou tolerovány. Doplňování nevhodných (sprostých) slovíček nějakým znakem tak, aby nebylo odhaleno filtrem sprostých slov, může být považováno za obcházení pravidel fóra.

3. Každý uživatel je zodpovědný za příspěvky psané z jeho účtu, nedoporučujeme tento účet půjčovat někomu jinému. Je přísně zakázáno účet půjčovat někomu, komu byl účet na fóru smazán za porušování pravidel.

4. Administrátor fóra si vyhrazuje právo odmítnout zřízení accountu (účtu), nebo jeho zrušení, a to i bez udání důvodu. Fórum je lokální a proto jako ochrana před napadením, je zakázána registrace uživatelů z účtů, které jsou potenciálně nebezpečné (např. účty s koncovkou *.com, *.info, *.org, *.ru, *.cn).

B) Pravidla pro příspěvky:
1. Je zakázáno "spamovat" auditka posty, které nesouvisí s daným tématem, tyto posty budou mazány. Taktéž je zakázáno nadměrně a opakovaně quotovat příspěvky. Zákaz spamování platí na veškeré sekce celého fóra.

2. Do všech diskuzí je zakázáno vkládat přímo zobrazované obrázky větší než 640x480 pixelů nebo větší než 250kb. Na větší obrázky musí odkazovat pouze link.

3. Maximální velikost obrázku postavičky je 80x80 pixelů a nesmí být duplicitní s ikonkou jiného uživatele a to ani v upravené podobě. Velikost podpisu je maximálně 200 znaků. Podpis nesmí obsahovat žádný obrázek (s výjimkou maximálně 5 emotoikon) z výběru tohoto fóra. Obrázek ani podpis nesmí svojí povahou porušovat jakékoliv jiná pravidla fóra.

4. Uživatelé jsou povinni respektovat doplňující pravidla, pokyny a požadavky moderátorů, a administrátorů v jednotlivých sekcích fóra. Je zakázáno se na fóru vydávat za administrátora fóra nebo moderátora.

C) Uzavřená fóra:
1. Uzavřené fórum, do kterého budou mít přístup pouze určení členové a administrátor, lze zřídit pokud o to zájemce zažádá přes SZ na acc "admin" a zároveň uvede jméno svého zástupce, který bude v této sekci moderátorem. Uzavřená fóra jsou určena zejména pro zájmové skupiny (hasiči, motorkáři a pod.).

2. Tato skupina je povinna sama moderovat své fórum, a dodržovat veškerá pravidla. Počet příspěvků nesmí být vyšší než 500.

3. Pokud zde přestane zájmová skupina vykazovat činnost nebo bude opakovaně porušovat pravidla fóra, může být její sekce na fóru smazána.

Porušování těchto pravidel, jejich záměrné obcházení a hledání děr v nich, bude mít za následek smazání účtu.

Stručně řečeno, chovejte se k ostatním tak, jak chcete aby se ostatní chovali k Vám. Pokud možno slušně, s respektem a za používání zdravého rozumu.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 31
Registrován: 28.7.2010, středa 13:00

Zpět na Fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron