Teorie pekla

... vážně i nevážně o věcech co se nehodí do Obecné diskuze

Teorie pekla

Příspěvekod admin » 2.9.2010, čtvrtek 14:04

Teorie pekla
od Millo v 18.4.2007, Středa 7:37

Teorie Pekla

Toto je údajně skutečná odpověď v testu střední úrovně z chemie na univerzitě ve Washingtonu. Odpověď jednoho studenta byla tak "hluboká", že se profesor rozhodl podělit se o ni s kolegy na internetu.

Bonusová otázka:
Je peklo exotermické (uvolňuje teplo) nebo endotermické(absorbuje teplo)?
Většina studentů napsala své domněnky na základě Boylova zákona (plyn se ochlazuje, když se roztahuje, a zahřívá se, když je stlačován) nebo nějakou variantu. Jeden student ale napsal toto:

Nejprve musíme vědět, jak se hmota pekla mění v čase. Potřebujeme tedy vědět poměr, ve kterém duše přicházejí do pekla, a poměr, ve kterém z něj odcházejí. Myslím, že můžeme předpokládat, že duše která se dostane do pekla, již nevyjde. Tudíž neodchází žádná duše. Pro představu, kolik duší přichází do pekla, se podívejme na jednotlivá náboženství v dnešním světě. Věšina z nich tvrdí, že kdo není příslušníkem dané církve, přijde do pekla. Od okamžiku, kdy existuje více než jedno náboženství a lidé nepatří do více než jedné církve můžeme předpokládat, že všechny duše přijdou do pekla. Na základě poměru mezi natalitou a mortalitou můžeme očekávat, že počet duší v pekle exponenciálně roste. Nyní se podívejme na poměr změny objemu pekla, protože podle Boyleova zákona pro udržení stejného tlaku a teploty musí objem růst úměrně k počtu přijatých duší.

To nám dává dvě možnosti:
1) Jestliže se objem pekla zvětšuje pomaleji než v poměru, v jakém přicházejí duše do pekla, teplota a tlak pekla porostou, až peklo vybuchne.
2) Jestliže peklo roste rychleji než v poměru k přicházejícím duším, teplota a tlak budou klesat, až peklo zmrzne. Která z možností je správná?

Jestliže přijmeme postulát, který nastolila Tereza v prvním ročníku, čili "Dříve bude v pekle zima, než se s tebou vyspím" a se zřetelem k tomu, že se se mnou vyspala včera, musí být správná varianta číslo 2, peklo je tedy nepochybně exotermické a již zmrzlo. Závěr této teorie je, že pokud peklo zmrzlo, nepřijímá další duše, zaniklo a zůstalo pouze nebe, což je důkaz boží existence, který vysvětluje, proč Tereza včera v noci křičela "Ach můj Bože".

Tento student jako jediný dostal 10 bodů.

-----------------------------------------------------------------------

od Millo v 18.4.2007, Středa 7:40

Nejčastější poslední slova před smrtí:

. A teď mě vyfoť na té skále.
. Zprava dobré!
. Pusť mě k tomu, já tomu rozumím.
. Zbijme ho, vždyť je sám.
. Klídek chlapi, to je nulák.
. Neboj, není nabitá.
. Hoď mi sem to kladivo.
. Divné, cítím plyn. rozsviť!
. Ty že jsi mafián? Tomu nevěřím!
. Pejsku, pojď sem!
. OK trenére, v příštím kole ho knokautuju.
. Drahá, nechceš dnes řídit?
. Brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.
. Mohla byste mi přidat tu vynikající houbovou omáčku?
. Ti chlapi z rozvědky nestojí za nic. Žádné miny tu nejsou.
. Hele, užovka!
. Tady je silný led. To přejdeme.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 38
Registrován: 28.7.2010, středa 13:00

Zpět na Tlachárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron