LANOVKA NA HRAD

... vážně i nevážně o věcech co se nehodí do Obecné diskuze

LANOVKA NA HRAD

Příspěvekod admin » 2.9.2010, čtvrtek 13:52

LANOVKA NA HRAD
od Andy v 3.3.2010, Středa 14:04

Ahojte vsichni po dlouhe dobe.......kdo jste sledovali zastupitelstvo 1.3.2010 asi vite ..... normalne jsem koukala na tu telku jak Kelisova....s otevrenou hubou......
.... ted uvazuju jak to napsat.....proste podle meho nazoru je to blbost.....reknu to jak me to proste napadlo
Ted kdyz koukam z okna, vidim jak krasne slunicko sviti na stromy, kopec na hrad.........nechci se divat na to, jak slunicko sviti na nejake hnusne stozary, sloupy ani jine ocelove, zelezne ci jine kraviny, ktere se tam absolutne nehodi.....jen to bude hyzdit oboru......toz nechapu, kdo to vymyslel?
Jo a ty kulisy nebyl vubec spatny napad.......
Andy

Příspěvky: 34
Registrován: 18.4.2007, Středa 12:00
Bydliště: Hukvaldy, Dolní Sklenov
ICQNahoru
--------------------------------------------------------------------------------

Re: LANOVKA NA HRAD
od Martin z Ostravy v 15.3.2010, Pondělí 22:16

Připojím svůj názor, i když nejsem přímo z Hukvald, ale mám to tam kousek a často tam jezdím na kole.
Podle mně je to taky kravina, zajímalo by mně koho tento ztřeštěný nápad napad
Naštěstí to bude tak finančně náročné, že se to určitě nezrealizuje. Martin z Ostravy

Příspěvky: 6
Registrován: 7.12.2009, Pondělí 23:16Nahoru
--------------------------------------------------------------------------------

Re: LANOVKA NA HRAD
od Andy v 16.3.2010, Úterý 8:36

Diky za nazor,
ja se ptala lidi z dediny i z okoli a podle jejich slov si tu prochazku vzdycky uziji, prave proto jdou pesky po obore......no koukat jeste na nejaky nesmysl.........taky nechapou napad zdejsiho obcana.....
Nejenom ze by to bylo financne narocne, ale to zhyzdeni okoli nejakymi sloupy nevim z ceho apod......
Ja bych navrhovala treba vlacek, proc ne......... tichy vlacek jako ma pan Smira ..... klidne by mohl jezdit az na hrad, prodlouzila bych mu drahu......ale to musi lidi, ktere si volime, ja s tim neudelam nic.....

Hezky den.
Andy

Příspěvky: 34
Registrován: 18.4.2007, Středa 12:00
Bydliště: Hukvaldy, Dolní Sklenov
ICQNahoru
--------------------------------------------------------------------------------

Re: LANOVKA NA HRAD
od Martin z Ostravy v 5.4.2010, Pondělí 14:58

A nebo něco ala důlní vláček, to by bylo super.
Lanovka je prostě nesmysl, vypadá to totiž podobně jako sloupy VVN a ty nejsou nejhezčí.
Ale nejlepší je stejně jít pěšky, než se vozit a je to i zdravé
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 38
Registrován: 28.7.2010, středa 13:00

Zpět na Tlachárna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron